تبلیغات
جای شهدا - مطالب مرداد 1392

[cb:post_tag_name]

پروردگارا مرگ ما را جز به شهادت در راه خودت قرار مده
کجایند مردان بی ادعا
یا حسین شهید
دفاع همچنان باقی است

درباره ما

اللهم ارزقنا توفیق الشهادة فی سبیلک

خادم الشــهدا:
"جای شهدا" عنوان وبلاگی هست که میخوام در اون از شهدا و ایثارگری هاشون براتون بنویسم. هدفم از ایجاد این بلاگ اینه که ادای دینی کرده باشم به امام خمینی(ره) و شهدا با اینکه دیگر در بین ما نیستند، ولی یاد و خاطرشون و حماسه هایی که خلق کردند هیچ وقت از ذهن ها پاک نمیشه. همچنین لبیکی گفته باشم به رهبر و مقتدای زمان،امام خامنه ای(حفظه الله) و به امام و شهدا بگویم ما تا آخرین نفس پای آرمانهایتان و این انقلاب میمانیم و لحظه ای رهبرمان را تنها نمیگذاریم.

" اینجا جای آدمهایی است که جان و مال و هستیشان را فدای این انقلاب کردند. آنانکه تا آخرین قطره خون از ارزش ها و آرمان های خود دفاع کردند و عاشقانه رفتند تا جاودانه بمانند!

اینجا جای شهداست! "

از شما دوستان هم تقاضا دارم که بنده حقیر رو از نظرات و پیشنهادات خودتون در جهت هرچه بهتر شدن این وبلاگ بی نصیب نکنید.

و کلام آخر

دشمنان بدانند:
اگر از سرهایمان کوه ها بسازند، فرزندانمان هرگز در کتاب تاریخ خود نخواهند خواند خامنه ای تنها ماند.

1392/03/05

سامانه پیامک

سامانه پیامک جای شهدا

برای عضویت در سامانه پیامکی « جای شهدا » عدد 1 را به شماره بالا ارسال فرمایید. و یا از طریق فرم زیر اقدام نمایید. (و برای لغو عدد 0 را ارسال نمایید.)
با عضویت در سامانه، محتوای ارزشی از کلام شهدا دریافت خواهید کرد.

هزینه ارسال محتوای ارزشی از این سامانه رایگان میباشد!

دوستان همچنین میتوانند "نظرات و پیشنهادات" خودشان را از طریق این سامانه ارسال کنند.

لوگوهای حمایتی

پیام امام خمینی در تشکیل بسیج


بسم اللَّه الرحمن الرحیم


تشكیل بسیج در نظام جمهورى اسلامى ایران یقیناً از بركات و الطاف جلیه خداوند تعالى بود كه بر ملت عزیز و انقلاب اسلامى ایران ارزانى شد. در حوادث گوناگون پس از پیروزى انقلاب خصوصاً جنگ، بودند نهادها و گروههاى فراوانى كه با ایثار و خلوص و فداكارى و شهادت طلبى، كشور و انقلاب اسلامى را بیمه كردند. ولى حقیقتاً اگر بخواهیم مصداق كاملى از ایثار و خلوص و فداكارى و عشق به ذات مقدس حق و اسلام را ارائه دهیم، چه كسى سزاوارتر از بسیج و بسیجیان خواهند بود!

بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمرى است كه شكوفه هاى آن بوى بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق مى دهد. بسیج مدرسه عشق و مكتب شاهدان و شهیدان چه در جنگ و چه در صلح بزرگترین ساده اندیشى این است كه تصور كنیم جهانخواران خصوصاً امریكا و شوروى از ما و اسلام عزیز دست برداشته اند؛ لحظه اى نباید از كید دشمنان غافل بمانیم. در نهاد و سرشت امریكا و شوروى كینه و دشمنى با اسلام ناب محمدى- صلى اللَّه علیه و آله و سلم- موج مى زند گمنامى است كه پیروانش بر گلدسته هاى رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده اند. بسیج میقات پابرهنگان و معراج اندیشه پاك اسلامى است كه تربیت یافتگان آن، نام و نشان در گمنامى و بى نشانى گرفته اند.

بسیج لشكر مخلص خداست كه دفتر تشكل آن را همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضا نموده اند .. من همواره به خلوص و صفاى بسیجیان غبطه مى خورم و از خدا مى خواهم تا با بسیجیانم محشور گرداند، چرا كه در این دنیا افتخارم این است كه خود بسیجى ام. من مجدداً به همه ملت بزرگوار ایران و مسئولین عرض مى كنم چه در جنگ و چه در صلح بزرگترین ساده اندیشى این است كه تصور كنیم جهانخواران خصوصاً امریكا و شوروى از ما و اسلام عزیز دست برداشته اند؛ لحظه اى نباید از كید دشمنان غافل بمانیم. در نهاد و سرشت امریكا و شوروى كینه و دشمنى با اسلام ناب محمدى- صلى اللَّه علیه و آله و سلم- موج مى زند. باید براى شكستن امواج طوفانها و فتنه ها و جلوگیرى از سیل آفتها به سلاح پولادین صبر و ایمان مسلح شویم.

[متن کامل در ادامه مطلب...]


وصیت نامه شهید رمضان فاریابی – خط امام ما را کفایت می کند

بسم الله الرحمن الرحیم

برای چندمین بار و ان شاء الله که آخرین وصیت نامه را با یاد خدا و برای رضای خدا و بر روی زمین پهناور خدا و در فضای آزاد که خدا آفریده و با اختیار کامل و به دور از هرگونه ناراحتی و اجباری و با کمال خونسردی کامل و قلبی آرام می نویسم و می گویم:

با سلام بر مهدی موعود و نائب بر حقش امام امت و درود بی پایان بر شهدای گلگون کفن که رفتند و مسئولیتی سنگین بر دوش ما نهادند. و در اینجا خدایا! تو را شاهد و ناظر می گیرم که در تمام این مدت، مخصوصا در این ساعت هیچ گونه ناراحتی در رفتن به دیدار شهدا و مولای آنها اباعبدالله(ع) و هیچ دلبستگی به دنیا ندارم. دلم و قلب و هواسم هیچ متوجه دنیا و زندگی دنیا نیست و قلبم بسیار شاد و مالا مال شوق لقای کربلاست. و این نهایت و کمال خوشوقتی من است که اگر خودم هم نتوانم کاری انجام دهم در کنار و در خدمت رزمندگان و رهروان راه شهدا و راهیان کربلا هستم و شادم از اینکه در جمع سربازان اسلام هستم و واقعا مسرورم. خدا می داند در قالب و پوستم نمی گنجم و نمی دانم چطور اظهار علاقه نمایم از اینکه خدا چنین سعادتی نصیب من کرده که از این همه گرداب ها و لجن زار دنیوی نجات یافتم و در صف سربازان امام روح الله و فرمانبر و در کنار سربازان او هستم.

اما یک نکته خیلی مهم، شدیدا مرا تهدید می کند و قلب مرا می لرزاند که آیا این هوای نفس و وسوسه شیطان است و برای قدرت و خودنمایی است یا به حقیقت و واقعیت برای خداست؟ و حیرانم که تا چقدر برای خدا نیست و تا چقدر حرکتم و کارم برای خداست؟ و چقدر خدا قبول می کند؟ خدا رحم کند واقعا خدا خودش رحم کند. و خداوند را به پهلوی شکسته زهرا(س) و خون شهدا قسمش می دهم که با لطف و کرمش با من رفتار کند، نه با عدل و انصافش.[متن کامل در ادامه مطلب...]نظرسنجی

» لطفا بگید دوست دارید به کدام یک از موضوعات زیر بیشتر پرداخته شود؟ (امکان انتخاب یک یا چند مورد)

آخرین عناوین

دیگر موارد

وصیت شهدا


------------------------