تبلیغات
جای شهدا - مطالب مهر 1392

[cb:post_tag_name]

پروردگارا مرگ ما را جز به شهادت در راه خودت قرار مده
کجایند مردان بی ادعا
یا حسین شهید
دفاع همچنان باقی است

درباره ما

اللهم ارزقنا توفیق الشهادة فی سبیلک

خادم الشــهدا:
"جای شهدا" عنوان وبلاگی هست که میخوام در اون از شهدا و ایثارگری هاشون براتون بنویسم. هدفم از ایجاد این بلاگ اینه که ادای دینی کرده باشم به امام خمینی(ره) و شهدا با اینکه دیگر در بین ما نیستند، ولی یاد و خاطرشون و حماسه هایی که خلق کردند هیچ وقت از ذهن ها پاک نمیشه. همچنین لبیکی گفته باشم به رهبر و مقتدای زمان،امام خامنه ای(حفظه الله) و به امام و شهدا بگویم ما تا آخرین نفس پای آرمانهایتان و این انقلاب میمانیم و لحظه ای رهبرمان را تنها نمیگذاریم.

" اینجا جای آدمهایی است که جان و مال و هستیشان را فدای این انقلاب کردند. آنانکه تا آخرین قطره خون از ارزش ها و آرمان های خود دفاع کردند و عاشقانه رفتند تا جاودانه بمانند!

اینجا جای شهداست! "

از شما دوستان هم تقاضا دارم که بنده حقیر رو از نظرات و پیشنهادات خودتون در جهت هرچه بهتر شدن این وبلاگ بی نصیب نکنید.

و کلام آخر

دشمنان بدانند:
اگر از سرهایمان کوه ها بسازند، فرزندانمان هرگز در کتاب تاریخ خود نخواهند خواند خامنه ای تنها ماند.

1392/03/05

سامانه پیامک

سامانه پیامک جای شهدا

برای عضویت در سامانه پیامکی « جای شهدا » عدد 1 را به شماره بالا ارسال فرمایید. و یا از طریق فرم زیر اقدام نمایید. (و برای لغو عدد 0 را ارسال نمایید.)
با عضویت در سامانه، محتوای ارزشی از کلام شهدا دریافت خواهید کرد.

هزینه ارسال محتوای ارزشی از این سامانه رایگان میباشد!

دوستان همچنین میتوانند "نظرات و پیشنهادات" خودشان را از طریق این سامانه ارسال کنند.

لوگوهای حمایتی

از من گفتن از خدا شنیدن!

ولایت پذیری مردم در دوران انقلاب و دفاع مقدس مثال زدنی است. این مهم در حرکات رزمندگان گرفته تا اهل هر خانه به خوبی دیده می شد. "کبری یاساق" از فعالان پشت صحنه دفاع مقدس از گوش به فرمان بودن خود نسبت به فرامین امام راحل چنین می گوید: در دوران جنگ تحمیلی دوفرزند داشتم و فرزند سوم را باردار بودم.

امام (ره) طی پیامی حضور در راهپیمایی ها را واجب اعلام کرده بود. من هم به دلیل وضعیت بارداری نیاز به استراحت بیشتر داشتم. امام فرمان داده بود و من هم اطاعت از امر ولایت را بر خود واجب می دانستم. با همان وضعیت از خانه بیرون آمدم تا به میدان آزادی بروم.

وقتی وارد کوچه شدم زیر لب با خود گفتم ای کاش  امام حضور در راه پیمایی را واجب نمی کرد. به محض گفتن این کلام راننده وانتی جلوی راه من سبز شد و به من گفت ما به میدان آزادی می رویم اگر مسیر شما با ما یکی است سوار شوید. من که از خوشحالی در پوست خود نمی گنجیدم با دیگر مسافران به محل راه پیمایی رفتم.

خدا می داند پس از پایان راه پیمایی هم یک راننده ماشین جلوی پای من سبز شد و گفت مسیر ما تا سی متری جی است اگر با ما هم مسیر هستید سوار شوید. من هم بدون دردسر هم به راهپیمایی رسیدم و هم خسته نشدم. همانجا با خود گفتم اماما به قربانت شوم راهت حق است که اسباب آن اینچنین فراهم می شود.


منبع: خبرگزاری دفاع مقدسنظرسنجی

» لطفا بگید دوست دارید به کدام یک از موضوعات زیر بیشتر پرداخته شود؟ (امکان انتخاب یک یا چند مورد)

آخرین عناوین

دیگر موارد

وصیت شهدا


------------------------